UKSW

Pracownicy

 

Imię i nazwisko pracownika Dyżur E-mail
ks. dr hab. Jan Bielecki, prof. uczelni on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym j.bielecki@uksw.edu.pl
dr hab. Jan Cieciuch, prof. uczelni on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym j.cieciuch@uksw.edu.pl
dr n. med. Przemysław Cynkier on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym p.cynkier@uksw.edu.pl
dr Monika Frajnt-Dąbrowska on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym monika.kowalska@uksw.edu.pl
dr hab. Henryk Gasiul, prof. uczelni on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym h.gasiul@uksw.edu.pl
dr Dominik Gołuch on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym d.goluch@uksw.edu.pl
dr Zuzanna Górska-Kanabus urlop z.gorska@uksw.edu.pl
mgr Monika Gregorczuk on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym m.gregorczuk@uksw.edu.pl
dr Jarosław Jastrzębski on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym j.jastrzebski@uksw.edu.pl
ks. dr hab. Romuald Jaworski, prof. uczelni urlop r.jaworski@uksw.edu.pl
dr Dominika Karaś on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym dominika.karas@uksw.edu.pl
ks. dr hab. Waldemar Klinkosz, prof. uczelni on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym w.klinkosz@uksw.edu.pl
dr Katarzyna Knopp on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym k.knopp@uksw.edu.pl
dr Zdzisław Kobos on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym z.kobos@uksw.edu.pl
mgr Maria M. Kwiatkowska on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym maria.kwiatkowska@uksw.edu.pl
prof. dr hab. n. med. Katarzyna Kucharska on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym k.kucharska@uksw.edu.pl
dr n. med. Aleksandra Kühn-Dymecka on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym a.kuhn-dymecka@uksw.edu.pl
dr Karol Lewczuk on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym k.lewczuk@uksw.edu.pl
dr Patryk Łakuta on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym p.lakuta@uksw.edu.pl
dr hab. Norbert Maliszewski, prof. uczelni urlop n.maliszewski@uksw.edu.pl
dr Monika Małkiewicz on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym m.malkiewicz@uksw.edu.pl
dr Katarzyna Martowska on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym k.martowska@uksw.edu.pl
dr hab. Monika Mynarska, prof. uczelni on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym m.mynarska@uksw.edu.pl
dr hab. Marek Nieznański, prof. uczelni on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym m.nieznanski@uksw.edu.pl
mgr Michał Obidziński on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym m.obidzinski@uksw.edu.pl
dr hab. Andrzej Pankalla, prof. uczelni on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym a.pankalla@uksw.edu.pl
dr hab. Jarosław Piotrowski, prof. uczelni on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym j.piotrowski@uksw.edu.pl
dr Radosław Rogoza on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym r.rogoza@uksw.edu.pl
dr Paulina Rosińska on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym p.rosinska@uksw.edu.pl
dr Tomasz Rowiński on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym t.rowinski@uksw.edu.pl
dr hab. Maria Ryś, prof. uczelni on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym m.rys@uksw.edu.pl
dr Jolanta Rytel on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym j.rytel@uksw.edu.pl
dr Ewa Skimina on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym e.skimina@uksw.edu.pl
dr Ilona Skoczeń on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym i.skoczen@uksw.edu.pl
dr Krzysztof Stanisławski on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym k.stanislawski@uksw.edu.pl
dr Małgorzata Starzomska-Romanowska on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym m.starzomska@uksw.edu.pl
dr hab. Elżbieta Stojanowska-Borowiec, prof. uczelni on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym e.stojanowska@uksw.edu.pl
dr Włodzimierz Strus on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym w.strus@uksw.edu.pl
ks. dr Piotr Szydłowski on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym p.szydlowski@uksw.edu.pl
dr Agnieszka Szymańska on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym agnieszka.szymanska@uksw.edu.pl
dr Sławomir Ślaski on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym s.slaski@uksw.edu.pl
dr Joanna Świderska on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym j.swiderska@uksw.edu.pl
prof. dr hab. Jan Terelak on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym j.terelak@uksw.edu.pl
dr Ewa Topolewska-Siedzik on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym e.topolewska@uksw.edu.pl
dr Olaf Truszczyński on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym o.truszczynski@uksw.edu.pl
ks. dr hab. Waldemar Woźniak, prof. uczelni on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym w.wozniak@uksw.edu.pl
dr Emilia Wrocławska-Warchala on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym e.wroclawska@uksw.edu.pl
dr hab. Wanda Zagórska, prof. uczelni on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym w.zagorska@uksw.edu.pl
dr hab. Magdalena Żemojtel-Piotrowska, prof. uczelni on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym m.zemojtel-piotrowska@uksw.edu.pl
dr n. med. Cezary Żechowski on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym c.zechowski@uksw.edu.pl
 
WYKŁADOWCY ZAGRANICZNI (VISITING PROFESSORS)
Profesorowie wizytujący, którzy prowadzili wykłady i seminaria dla Studentów, Doktorantów i Pracowników naszego Instytutu.
prof. dr Hidefumi Hitokoto (Kyoto University, Japan)
prof. dr Habib Tiliouine (University of Oran, Algieria)
prof. dr Shanmukh V. Kamble (Karnatak University, Dharwad)
prof. dr Ralph Piedmont (Loyola University Maryland, USA)
prof. dr Sergiu Baltatescu (University of Oradea, Romania)
prof. dr Peter Schmidt (Institut für Politikwissenschaft - Justus-Liebig-Universität Gießen, Germany)
prof. dr Peter Jonason (Department of Psychology - Florida Atlantic University, USA)
prof. dr Michele Vecchione (Department of Social and Developmental Psychology - Sapiezna Universita di Roma, Italy)
prof. dr Ferran Casas Aznar (Institut de Recerca Sobre Qualitat de Vida - Universitat de Girona, Spain)
prof. dr Krzysztof Laudański (Hospital of the University of Pennsylvania - Penn Medicine, Philadelphia, USA)
BYLI PRACOWNICY
dr hab. Elżbieta Trzęsowska-Greszta, prof. uczelni
prof. dr hab. Lidia Grzesiuk
prof. dr hab. Elżbieta Aranowska
dr hab. Maria Czerwińska-Jasiewicz, prof. uczelni
dr hab. Krzysztof Krzyżewski, prof. uczelni
dr hab. Zdzisław Majchrzyk, prof. uczelni
prof. dr hab. Anna Matczak
dr hab. Jan Tylka, prof. uczelni
dr hab. Kazimierz J. Zabłocki, prof. uczelni
prof. dr hab. Zbigniew Zaleski

 

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach