Pracownicy

 

  

Imię i nazwisko pracownika Dyżur 
stacjonarnie i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
E-mail
mgr Piotr Brud poniedziałek 16.30-18.00 (p. 1422A) p.brud@uksw.edu.pl
dr hab. Jan Cieciuch, prof. uczelni czwartek 15.00-16.30 (p. 1401) j.cieciuch@uksw.edu.pl
mgr Patrycja Didyk poniedziałek 10.30-11.30 (p. 1410) p.didyk@uksw.edu.pl
dr Laura Dryjańska on-line l.dryjanska@uksw.edu.pl
dr hab. Halina Dubczak poniedziałek 14.45-16.15 (p. 1417) h.dubczak@uksw.edu.pl
dr Monika Frajnt-Dąbrowska on-line monika.frajnt@uksw.edu.pl
dr hab. Anita Gębska-Kuczerowska poniedziałek 11.30-13.00 (on-line) a.gebska-kuczerowska@uksw.edu.pl
dr Dominik Gołuch poniedziałek 10.00-11.30 (p. 1409A) d.goluch@uksw.edu.pl
dr Joanna Gorgol czwartek 13.00-14.30 (p. 1406) j.gorgol@uksw.edu.pl
dr Zuzanna Górska-Kanabus urlop z.gorska@uksw.edu.pl
mgr Monika Gregorczuk środa 14.45-16.30 (p. 1417) m.gregorczuk@uksw.edu.pl
dr Justyna Harasimczuk poniedziałek 11.30-13.00 (p. 1410) j.harasimczuk@uksw.edu.pl
mgr Izabela Huczewska środa 11.45-13.15 (p. 1453) i.huczewska@uksw.edu.pl
mgr Bartosz Jasiński piątek 15.00-16.30 (p. 1406) b.jasinski@uksw.edu.pl
mgr Justyna Jastrzębska poniedziałek 13.00-14.30 (p. 1432) j.jastrzebska@uksw.edu.pl
dr Jarosław Jastrzębski poniedziałek 15.00-16.30 (p. 1401, 1441) j.jastrzebski@uksw.edu.pl
prof. dr hab. Peter Jonason on-line p.jonason@uksw.edu.pl
dr Dominika Karaś poniedziałek 13.00-14.30 (p. 1406) dominika.karas@uksw.edu.pl
ks. dr hab. Waldemar Klinkosz, prof. uczelni środa 9.00-10.30 (on-line) w.klinkosz@uksw.edu.pl
ks. dr Marcin Kłosowski wtorek 9.45-11.15 (p. 1435) m.klosowski@uksw.edu.pl
prof. dr hab. n. med. Katarzyna Kucharska czwartek 12.00-13.00 (p. 1433) k.kucharska@uksw.edu.pl
dr n. med. Aleksandra Kühn-Dymecka środa 9.30-10.30 (p. 1434) a.kuhn-dymecka@uksw.edu.pl
mgr Joanna Leśniak środa 13.00-14.00 (p. 1453) j.lesniak@uksw.edu.pl
dr Karol Lewczuk on-line k.lewczuk@uksw.edu.pl
dr Anna Lipska środa 8.00-9.30 (p. 1408) a.lipska@uksw.edu.pl
dr hab. Norbert Maliszewski, prof. uczelni   n.maliszewski@uksw.edu.pl
dr Monika Małkiewicz urlop m.malkiewicz@uksw.edu.pl
dr Katarzyna Martowska środa 8.00-9.30 (on-line) k.martowska@uksw.edu.pl
dr hab. Monika Mynarska, prof. uczelni wtorek 13.00-14.30 (p. 1453) m.mynarska@uksw.edu.pl
dr hab. Marek Nieznański, prof. uczelni wtorek 13.00-14.30 (p. 1410, 1450) m.nieznanski@uksw.edu.pl
mgr Bartłomiej Nowak    
dr Michał Obidziński urlop m.obidzinski@uksw.edu.pl
dr hab. Andrzej Pankalla, prof. uczelni czwartek 15.45-16.45 (on-line) a.pankalla@uksw.edu.pl
dr hab. Jarosław Piotrowski, prof. uczelni wtorek 8.30-9.30 (p. 1422A) j.piotrowski@uksw.edu.pl
dr Klaudia Ponikiewska środa 11.30-13.00 (p. 1452) k.ponikiewska@uksw.edu.pl
dr hab. Piotr Radkiewicz, prof. uczelni poniedziałek 11.30-13.00 (p. 1406) p.radkiewicz@uksw.edu.pl
dr Paulina Rosińska czwartek 13.30-14.15 (p. 1418) p.rosinska@uksw.edu.pl
dr Karolina Rymarczyk środa 16.45-18.15 (p. 1452) k.rymarczyk@uksw.edu.pl
dr hab. Maria Ryś, prof. uczelni wtorek 10.30-11.30 (p. 1426) m.rys@uksw.edu.pl
mgr Michał Sękowski czwartek 12.00-13.00 (p. 1422A) m.sekowski@uksw.edu.pl
dr Ilona Skoczeń środa 16.30-18.00 (p. 1408) i.skoczen@uksw.edu.pl
dr Krzysztof Stanisławski poniedziałek 13.00-13.45 oraz środa 12.30-13.15 (p. 1422A) k.stanislawski@uksw.edu.pl
dr hab. Małgorzata Starzomska-Romanowska, prof. uczelni czwartek 13.30-15.00 (p. 1418) m.starzomska@uksw.edu.pl
dr Mikołaj Stolarski poniedziałek 13.30-15.00 (p. 1448) m.stolarski@uksw.edu.pl
dr hab. Włodzimierz Strus, prof. uczelni poniedziałek 13.30-14.30 (p.1401, 1452) w.strus@uksw.edu.pl
dr Bartłomiej Swebodziński czwartek 13.15-14.45 (p.1435) b.swebodzinski@uksw.edu.pl
ks. dr Piotr Szydłowski czwartek 13.15-14.45 (p. 1420) p.szydlowski@uksw.edu.pl
dr hab. Agnieszka Szymańska środa 18.15-19.45 (on-line) agnieszka.szymanska@uksw.edu.pl
dr Sławomir Ślaski poniedziałek 11.15-12.45 (p. 1432) s.slaski@uksw.edu.pl
dr Ewa Topolewska-Siedzik czwartek 13.00-14.30 (p. 1406) e.topolewska@uksw.edu.pl
dr Olaf Truszczyński poniedziałek 10.30-11.30 (p. 1437A) o.truszczynski@uksw.edu.pl
mgr Magdalena Wayda-Zalewska poniedziałek 11.15-12.45 (p. 1433) m.wayda-zalewska@uksw.edu.pl
dr n. med. Piotr Woźniak wtorek 18.15-19.45 (p. 1435) piotr.wozniak@uksw.edu.pl
ks. dr hab. Waldemar Woźniak, prof. uczelni czwartek 15.00-16.30 (p. 1432) w.wozniak@uksw.edu.pl
dr hab. Wanda Zagórska, prof. uczelni wtorek 10.30-11.30 (p. 1408) w.zagorska@uksw.edu.pl
prof. dr hab. Magdalena Żemojtel-Piotrowska wtorek 9.30-10.30 (p. 1422A) m.zemojtel-piotrowska@uksw.edu.pl
 
WYKŁADOWCY ZAGRANICZNI (VISITING PROFESSORS)
Profesorowie wizytujący, którzy prowadzili wykłady i seminaria dla Studentów, Doktorantów i Pracowników naszego Instytutu.
prof. Vassilis Saroglou (Uniwersytet w Leuven, Belgia)
prof. Naved Iqbal (Jamia Millia Islamia w Nowym Delhi, Indie)
prof. dr Hidefumi Hitokoto (Kyoto University, Japan)
prof. dr Habib Tiliouine (University of Oran, Algieria)
prof. dr Shanmukh V. Kamble (Karnatak University, Dharwad)
prof. dr Ralph Piedmont (Loyola University Maryland, USA)
prof. dr Sergiu Baltatescu (University of Oradea, Romania)
prof. dr Peter Schmidt (Institut für Politikwissenschaft - Justus-Liebig-Universität Gießen, Germany)
prof. dr Peter Jonason (Department of Psychology - Florida Atlantic University, USA)
prof. dr Michele Vecchione (Department of Social and Developmental Psychology - Sapiezna Universita di Roma, Italy)
prof. dr Ferran Casas Aznar (Institut de Recerca Sobre Qualitat de Vida - Universitat de Girona, Spain)
prof. dr Krzysztof Laudański (Hospital of the University of Pennsylvania - Penn Medicine, Philadelphia, USA)
BYLI PRACOWNICY
dr hab. Elżbieta Stojanowska-Borowiec, prof. uczelni
prof. dr hab. Jan Terelak
ks. dr hab. Romuald Jaworski, prof. uczelni
dr hab. Henryk Gasiul, prof. uczelni
ks. dr hab. Jan Bielecki, prof. uczelni
dr hab. Elżbieta Trzęsowska-Greszta, prof. uczelni
prof. dr hab. Lidia Grzesiuk
prof. dr hab. Elżbieta Aranowska
dr hab. Maria Czerwińska-Jasiewicz, prof. uczelni
dr hab. Krzysztof Krzyżewski, prof. uczelni
dr hab. Zdzisław Majchrzyk, prof. uczelni
prof. dr hab. Anna Matczak
dr hab. Jan Tylka, prof. uczelni
dr hab. Kazimierz J. Zabłocki, prof. uczelni
prof. dr hab. Zbigniew Zaleski

 

Copyright © 2024 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach