Pracownicy

 

Imię i nazwisko pracownika Dyżur E-mail
ks. dr hab. Jan Bielecki, prof. uczelni poniedziałek 13:00-13:30 (p. 1418)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
j.bielecki@uksw.edu.pl
dr hab. Jan Cieciuch, prof. uczelni czwartek 8:30-10:00 (p. 1401)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
j.cieciuch@uksw.edu.pl
dr n. med. Przemysław Cynkier poniedziałek 16:30-17:30 (p. 1432)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
p.cynkier@uksw.edu.pl
dr Monika Frajnt-Dąbrowska poniedziałek 7:30-8:30 (p. 1434)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
monika.frajnt@uksw.edu.pl
dr hab. Henryk Gasiul, prof. uczelni środa 10:30-11:30 (p. 1452)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
h.gasiul@uksw.edu.pl
dr Dominik Gołuch środa 13:15-14:15 (p. 1409A)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
d.goluch@uksw.edu.pl
dr Zuzanna Górska-Kanabus urlop z.gorska@uksw.edu.pl
mgr Monika Gregorczuk poniedziałek 14:45-15:45 (p. 1418)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
m.gregorczuk@uksw.edu.pl
dr Jarosław Jastrzębski poniedziałek 15:00-16:30 (p. 1401)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
j.jastrzebski@uksw.edu.pl
ks. dr hab. Romuald Jaworski, prof. uczelni poniedziałek 11:00-12:30 (p. 1417)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
r.jaworski@uksw.edu.pl
dr hab. Peter Jonason, prof. uczelni on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym p.jonason@uksw.edu.pl
dr Dominika Karaś poniedziałek 9:15-9:45 oraz 16:30-17:00 (p. 1406)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
dominika.karas@uksw.edu.pl
ks. dr hab. Waldemar Klinkosz, prof. uczelni czwartek 11:45-13:15 (p. 1420)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
w.klinkosz@uksw.edu.pl
dr Zdzisław Kobos wtorek 13:00-14:00 (p. 1447)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
z.kobos@uksw.edu.pl
prof. dr hab. n. med. Katarzyna Kucharska czwartek 12:15-13:15 (p. 1441)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
k.kucharska@uksw.edu.pl
dr n. med. Aleksandra Kühn-Dymecka środa 8:00-9:00 (p. 1434)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
a.kuhn-dymecka@uksw.edu.pl
dr Karol Lewczuk on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym k.lewczuk@uksw.edu.pl
dr Anna Lipska środa 13:00-14:30 (p. 1408)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
a.lipska@uksw.edu.pl
dr Patryk Łakuta środa 11:30-13:00 (p. 1435)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
p.lakuta@uksw.edu.pl
dr hab. Norbert Maliszewski, prof. uczelni urlop n.maliszewski@uksw.edu.pl
dr Monika Małkiewicz poniedziałek 10:00-11:00 (p. 1418)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
m.malkiewicz@uksw.edu.pl
dr Katarzyna Martowska wtorek 18:15-19:45 (p. 1420)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
k.martowska@uksw.edu.pl
dr hab. Monika Mynarska, prof. uczelni wtorek 11:30-13:00
on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
m.mynarska@uksw.edu.pl
dr hab. Marek Nieznański, prof. uczelni poniedziałek 11:15-12:15 (p. 1410, 1450)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
m.nieznanski@uksw.edu.pl
mgr Michał Obidziński czwartek 12:30-14:00 (p. 1410)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
m.obidzinski@uksw.edu.pl
dr hab. Andrzej Pankalla, prof. uczelni poniedziałek 8:45-9:45
on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
a.pankalla@uksw.edu.pl
dr hab. Jarosław Piotrowski, prof. uczelni piątek 8:45-9:45 (p. 1422A)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
j.piotrowski@uksw.edu.pl
mgr Klaudia Ponikiewska wtorek 13:15-14:45 (p. 1420)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
k.ponikiewska@uksw.edu.pl
dr Radosław Rogoza on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym r.rogoza@uksw.edu.pl
dr Paulina Rosińska wtorek 10:30-11:30 (p. 1418)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
p.rosinska@uksw.edu.pl
dr Tomasz Rowiński on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym t.rowinski@uksw.edu.pl
dr hab. Maria Ryś, prof. uczelni środa 14:45-15:45 (p. 1419)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
m.rys@uksw.edu.pl
dr Jolanta Rytel czwartek 16:30-17:30 (p. 1406)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
j.rytel@uksw.edu.pl
dr Ewa Skimina środa 9:45-11:15 (p. 1452)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
e.skimina@uksw.edu.pl
dr Ilona Skoczeń wtorek 14:00-15:00 (p. 1408)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
i.skoczen@uksw.edu.pl
dr Krzysztof Stanisławski wtorek 13:00-14:30 (p. 1452)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
k.stanislawski@uksw.edu.pl
dr hab. Małgorzata Starzomska-Romanowska piątek 10:20-11:20 (p. 1418)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
m.starzomska@uksw.edu.pl
dr hab. Elżbieta Stojanowska-Borowiec, prof. uczelni wtorek 13:30-14:30 (p. 1422A)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
e.stojanowska@uksw.edu.pl
dr hab. Włodzimierz Strus czwartek 14:00-16:00 (p.1401)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
w.strus@uksw.edu.pl
ks. dr Piotr Szydłowski czwartek 13:15-14:45 (p. 1417)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
p.szydlowski@uksw.edu.pl
dr Agnieszka Szymańska środa 18:30-19:30
on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
agnieszka.szymanska@uksw.edu.pl
dr Sławomir Ślaski poniedziałek 11:15-12:45 (p. 1432)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
s.slaski@uksw.edu.pl
dr Joanna Świderska piątek 13:15-14:15 (p. 1406)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
j.swiderska@uksw.edu.pl
prof. dr hab. Jan Terelak wtorek 13:00-14:00
on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
j.terelak@uksw.edu.pl
dr Ewa Topolewska-Siedzik czwartek 13:00-14:00 (p. 1406)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
e.topolewska@uksw.edu.pl
dr Olaf Truszczyński wtorek 11:30-13:00 (1447)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
o.truszczynski@uksw.edu.pl
ks. dr hab. Waldemar Woźniak, prof. uczelni czwartek 16:50-17:50 (p. 1432)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
w.wozniak@uksw.edu.pl
dr hab. Wanda Zagórska, prof. uczelni czwartek 14:00-15:00 oraz 16:30-17:00 (p. 1408)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
w.zagorska@uksw.edu.pl
prof. dr hab. Magdalena Żemojtel-Piotrowska piątek 8:45-9:45 (p. 1422A)
i/lub on-line przez MS Teams po uprzednim umówieniu mailowym
m.zemojtel-piotrowska@uksw.edu.pl
 
WYKŁADOWCY ZAGRANICZNI (VISITING PROFESSORS)
Profesorowie wizytujący, którzy prowadzili wykłady i seminaria dla Studentów, Doktorantów i Pracowników naszego Instytutu.
prof. dr Hidefumi Hitokoto (Kyoto University, Japan)
prof. dr Habib Tiliouine (University of Oran, Algieria)
prof. dr Shanmukh V. Kamble (Karnatak University, Dharwad)
prof. dr Ralph Piedmont (Loyola University Maryland, USA)
prof. dr Sergiu Baltatescu (University of Oradea, Romania)
prof. dr Peter Schmidt (Institut für Politikwissenschaft - Justus-Liebig-Universität Gießen, Germany)
prof. dr Peter Jonason (Department of Psychology - Florida Atlantic University, USA)
prof. dr Michele Vecchione (Department of Social and Developmental Psychology - Sapiezna Universita di Roma, Italy)
prof. dr Ferran Casas Aznar (Institut de Recerca Sobre Qualitat de Vida - Universitat de Girona, Spain)
prof. dr Krzysztof Laudański (Hospital of the University of Pennsylvania - Penn Medicine, Philadelphia, USA)
BYLI PRACOWNICY
dr hab. Elżbieta Trzęsowska-Greszta, prof. uczelni
prof. dr hab. Lidia Grzesiuk
prof. dr hab. Elżbieta Aranowska
dr hab. Maria Czerwińska-Jasiewicz, prof. uczelni
dr hab. Krzysztof Krzyżewski, prof. uczelni
dr hab. Zdzisław Majchrzyk, prof. uczelni
prof. dr hab. Anna Matczak
dr hab. Jan Tylka, prof. uczelni
dr hab. Kazimierz J. Zabłocki, prof. uczelni
prof. dr hab. Zbigniew Zaleski

 

Copyright © 2022 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach