UKSW

Aktualności

Rekrutacja na studia podyplomowe z terapii środowiskowej

Uruchomiony został nabór na studia podyplomowe Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży w ramach projektu pn. Inwestycja w kompetencje i kwalifikacje gwarancją zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży (nr POWR.05.04.00-00-0180/19). Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Czytaj dalej

Publikacja w Psychiatrii Polskiej

dr n. med. Przemysław Cynkier opublikował artykuł w Psychiatrii Polskiej, czasopiśmie z Impact Factor = 1.190

Czytaj dalej

Stypendium naukowe w Instytucie - Sonata Bis

W naszym Instytucie został otwarty konkurs na stypendium naukowe w ramach realizowanego grantu NCN "Niepewność, obojętność i ambiwalencja w decyzjach prokreacyjnych", którego kierownikiem jest dr hab. Monika Mynarska, prof. uczelni.

Czytaj dalej

dr hab. Jan Cieciuch, prof. uczelni na liście „The World’s Top 2% Scientists”

Badacze z Uniwersytetu Stanforda we współpracy z Wydawnictwem Elsevier opracowali listę 2% najczęściej obecnie cytowanych naukowców ze wszystkich nauk. W tym gronie znalazł się dr hab. Jan Cieciuch, prof. uczelni - Dyrektor Instytutu Psychologii.

Czytaj dalej

Publikacja we Frontiers

dr Karol Lewczuk opublikował artykuł we Frontiers in Psychiatry, czasopiśmie z Impact Factor = 2.849

Czytaj dalej

Publikacja w Psychiatrii Polskiej

dr hab. Katarzyna Kucharska, prof. uczelni opublikowała artykuł w Psychiatrii Polskiej, czasopiśmie z Impact Factor = 1.190

Czytaj dalej

Konferencja Psychosomatic

W dniu 2.12.2020 odbyła się organizowana przez Instytut Psychologii międzynarodowa konferencja online pt. Recent Advances In Psychosomatic Medicine And Personality DisordersInformacje na temat konferencji i programu znajdują się na stronie www.psychosomatics.pl.

Czytaj dalej

Publikacja w PAID

dr Włodzimierz Strus oraz dr hab. Jan Cieciuch, prof. uczelni opublikowali artykuł w Personality and Individual Differences, czasopiśmie z Impact Factor = 2.311

Czytaj dalej

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach