POCZTA                      USOS                      APD                       E-LEARNING                      WFCH                      UKSW                     
UKSW

Pracownicy

 

Imię i nazwisko pracownika Dyżur E-mail
prof. dr hab. Elżbieta Aranowska urlop e.aranowska@uksw.edu.pl
ks. dr hab. Jan Bielecki, prof. UKSW poniedziałek 8:45 - 9:45 (p. 1418) j.bielecki@uksw.edu.pl
dr hab. Jan Cieciuch, prof. UKSW czwartek 14:00 - 15:00 (p. 1401) j.cieciuch@uksw.edu.pl
dr n. med. Przemysław Cynkier poniedziałek 12:15 - 13:15 (p. 1432) p.cynkier@uksw.edu.pl
dr hab. Henryk Gasiul, prof. UKSW poniedziałek 8:45 - 9:45 (p. 1452) h.gasiul@uksw.edu.pl
dr Dominik Gołuch w godz. otwarcia czytelni (p. 1409) d.goluch@uksw.edu.pl
dr Zuzanna Górska - Kanabus urlop z.gorska@uksw.edu.pl
mgr Monika Gregorczuk czwartek 18:15 - 19:15 (p. 1452)  
prof. dr hab. Lidia Grzesiuk wtorek 13:00 - 14:00 (p. 1442) l.grzesiuk@uksw.edu.pl
dr Jarosław Jastrzębski środa 13:15 - 14:15 (p. 1406) j.jastrzebski@uksw.edu.pl
ks. dr hab. Romuald Jaworski, prof. UKSW poniedziałek 11:30 - 12:30 (p. 1417) r.jaworski@uksw.edu.pl
dr Dominika Karaś czwartek 13:00 - 14:00 (p. 1410) d.karas@uksw.edu.pl
ks. dr hab. Waldemar Klinkosz, prof. UKSW czwartek 16:30 - 17:30 (p. 1420) w.klinkosz@uksw.edu.pl
dr Katarzyna Knopp czwartek, piątek 7:30 - 8:00 (p. 1408) k.knopp@uksw.edu.pl
dr Zdzisław Kobos poniedziałek 15:00 - 16:00 (p. 1448) z.kobos@uksw.edu.pl
dr Monika Frajnt - Dąbrowska poniedziałek 10:00 - 11:00 (p. 1434) monika.kowalska@uksw.edu.pl
dr hab. Katarzyna Kucharska, prof. UKSW czwartek 12:00 - 13:00 (p. 1441) k.kucharska@uksw.edu.pl
dr n. med. Aleksandra Kühn-Dymecka piątek 11:15 - 12:15 (p. 1434) a.kuhn-dymecka@uksw.edu.pl
dr Karol Lewczuk   k.lewczuk@uksw.edu.pl
dr hab. Norbert Maliszewski, prof. UKSW środa 13:00 - 14:00 (p. 1433) n.maliszewski@uksw.edu.pl
dr Monika Małkiewicz czwartek 14:00 - 15:00 (p. 1447) m.malkiewicz@uksw.edu.pl
dr Katarzyna Martowska czwartek 13:55 - 14:55 (p. 1420) k.martowska@uksw.edu.pl
prof. dr hab. Anna Matczak urlop anna.matczak@uksw.edu.pl
dr Monika Mynarska środa 11:30 - 12:30 (p. 1410 lub p. 1453) m.mynarska@uksw.edu.pl
dr hab. Marek Nieznański, prof. UKSW piątek 12:30 - 13:30 (p. 1406) m.nieznanski@uksw.edu.pl
mgr Michał Obidziński poniedziałek 10:15 - 11:15 (p. 1406 lub p. 1450) m.obidzinski@uksw.edu.pl
dr hab. Andrzej Pankalla, prof. UKSW (p. 1406)  
dr Jarosław Piotrowski środa 8:30 - 9:30 (p. 1433) j.piotrowski@uksw.edu.pl
dr Radosław Rogoza piątek 13:00 - 14:00 (p. 1412) r.rogoza@uksw.edu.pl
dr Paulina Rosińska czwartek 9:10 - 9:40 (p. 1418) p.rosinska@uksw.edu.pl
dr Tomasz Rowiński czwartek 11:30 - 12:30 (p. 1401) t.rowinski@uksw.edu.pl
dr hab. Maria Ryś, prof. UKSW wtorek 11:30 - 12:30 (p. 1419) m.rys@uksw.edu.pl
dr Jolanta Rytel środa 12:00 - 13:00 (p. 1410) j.rytel@uksw.edu.pl
mgr Ewa Skimina piątek 10:00 - 11:00 (p. 1452) - tylko w semestrze zimowym e.skimina@uksw.edu.pl
dr Ilona Skoczeń wtorek 14:00 - 15:00 (p. 1408) i.skoczen@uksw.edu.pl
mgr Krzysztof Stanisławski poniedziałek 13:10 - 14:10 (p. 1410) k.stanislawski@uksw.edu.pl
dr Małgorzata Starzomska piątek 8:40 - 9:40 (p. 1418) m.starzomska@uksw.edu.pl
dr hab. Elżbieta Stojanowska - Borowiec, prof. UKSW środa 14:00 - 15:00 (p. 1433) e.stojanowska@uksw.edu.pl
dr Włodzimierz Strus czwartek 13:30 - 14:30 (p. 1401)
pierwsza sobota miesiąca 10:00 - 12:00 (p. 1401) - studia niestacjonarne
w.strus@uksw.edu.pl
ks. dr Piotr Szydłowski czwartek 15:15 - 16:!5 (p. 1420) p.szydlowski@uksw.edu.pl
dr Agnieszka Szymańska wtorek 10:00 - 11:00 (p. 1442) agnieszka.szymanska@uksw.edu.pl
dr Sławomir Ślaski środa 10:30 - 11:30 (p. 1434) s.slaski@uksw.edu.pl
dr Joanna Świderska wtorek, środa 13:15 - 14:15 (p. 1410) j.swiderska@uksw.edu.pl
prof. dr hab. Jan Terelak wtorek 15:00 - 16:30 (p. 1448) j.terelak@uksw.edu.pl
dr Ewa Topolewska-Siedzik czwartek 15:00 - 16:00 (p. 1412) e.topolewska@uksw.edu.pl
dr Olaf Truszczyński środa 10:00 - 11:00 (p. 1447) o.truszczynski@uksw.edu.pl
dr hab. Elżbieta Trzęsowska - Greszta, prof. UKSW wtorek 14:00 - 15:00 (p. 1419) e.greszta@uksw.edu.pl
ks. dr hab. Waldemar Woźniak, prof. UKSW czwartek 18:30 - 19:30 (p. 1432) w.wozniak@uksw.edu.pl
dr Emilia Wrocławska-Warchala piątek 15:00 - 16:00 (p. 1452) e.wroclawska@uksw.edu.pl
dr hab. Wanda Zagórska, prof. UKSW środa 12:00 - 13:15 (p. 1408) w.zagorska@uksw.edu.pl
dr hab. Magdalena Żemojtel - Piotrowska, prof. UKSW wtorek 9:00 - 10:00 (p. 1435) m.zemojtel-piotrowska@uksw.edu.pl
dr n. med. Cezary Żechowski wtorek 13:00 - 14:00 (p. 1434) c.zechowski@uksw.edu.pl
 
WYKŁADOWCY ZAGRANICZNI (VISITING PROFESSORS)
Profesorowie wizytujący, którzy prowadzili wykłady i seminaria dla Studentów, Doktorantów i Pracowników naszego Instytutu.
prof. dr Ralph Piedmont (Loyola University Maryland, USA)
prof. dr Sergiu Baltatescu (University of Oradea, Romania)
prof. dr Peter Schmidt (Institut für Politikwissenschaft - Justus-Liebig-Universität Gießen, Germany)
prof. dr Peter Jonason (Department of Psychology - Florida Atlantic University, USA)
prof. dr Michele Vecchione (Department of Social and Developmental Psychology - Sapiezna Universita di Roma, Italy)
prof. dr Ferran Casas Aznar (Institut de Recerca Sobre Qualitat de Vida - Universitat de Girona, Spain)
prof. dr Krzysztof Laudański (Hospital of the University of Pennsylvania - Penn Medicine, Philadelphia, USA)
BYLI PRACOWNICY
dr hab. Krzysztof Krzyżewski, prof. UKSW
dr hab. Jan Tylka, prof. UKSW
dr hab. Kazimierz J. Zabłocki, prof. UKSW
prof. dr hab. Zbigniew Zaleski
dr hab. Maria Czerwińska - Jasiewicz, prof. UKSW
dr hab. Zdzisław Majchrzyk, prof. UKSW

 

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach