Koło Naukowe Studentów Psychologii UKSW | Wydarzenia

GRUDZIEŃ 2018

XVII Seminarium Narodowej Akademii Informacyjnej

15 grudnia 2018 r. z Sekcją MAZUR uczestniczyliśmy jako widzowie w XVI warszawskim seminarium Narodowej Akademii Informacyjnej. Taka możliwość była dla nas wielkim wyróżnieniem i zaszczytem. Mogliśmy posłuchać i poznać bardzo zajmujących polskich intelektualistów, profesorów, myślicieli, specjalizujących się w cybernetyce, wojnie informacyjnej, dywersji ideologicznej oraz w innych tematach, o których wysłuchaliśmy wykładów. Poznaliśmy także osoby z kręgów biznesowych, mające dużą wiedzę o Mazurowskiej teorii. Wykłady, w których braliśmy udział -  Macieja Węgrzyna, dr Rafała Brzeskiego,  Magdaleny Ziętek-Wielomskiej, Jana Engelgarda - są dostępne na kanale live NAI na youtube oraz na stronie organizacji naiwarszawa.pl.

Sekcja Cybernetyki i Charakteru "MAZUR"
LISTOPAD 2018

Zaproszeni goście

5 listopada 2018 r. Sekcja Cybernetyki gościła w swoich skromnych progach pana inspektora Macieja Węgrzyna, wykładowcę z Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie, a także panią Marię Pierzynowską z Radia W Net, zajmującą się rolą pacjenta w ujęciu systemowym. Goście uczestniczyli w naszych cotygodniowych zajęciach, a także dzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Sekcja Cybernetyki i Charakteru "MAZUR"