Sekcja Psychologii Lotniczej i Kosmicznej | KNSP UKSW

ul.Wóycickiego 1/3, bud. 14
e-mail: uksw.splik@gmail.com
www.facebook.com/sekcjapsychologiilotnictwa

W Sekcji Psychologii Lotniczej i Kosmicznej nasze zainteresowania skupiają się wokół zawodów, których wykonywanie wiąże się z ryzykiem i stresem. Dzięki przeprowadzaniu badań odkrywamy cenne informacje o funkcjonowaniu człowieka w trudnych sytuacjach. Poprzez wizyty studyjne w ciekawych miejscach możemy przyjrzeć się wymaganiom przed którymi stawiani są piloci, żołnierze, strażacy, policjanci czy ratownicy medyczni. Wizyty studyjne pokazują nam także jak ważna jest rola psychologa w nowoczesnych zakładach pracy. Organizujemy również  konferencje czy wykłady otwarte, na które zapraszamy specjalistów z różnych dziedzin. Jest to nie tylko dla nas ale i dla innych studentów naszego uniwersytetu niezwykła okazja do zagłębienia wiedzy z zakresu psychologii w zawodach ekstremalnych oraz szansa poznania inspirujących ludzi dla których praca to ciągle wyzwanie.

ZARZĄD 2018/2019

Opiekun: dr Zdzisław Kobos