Wyróżnienie dla zespołu prof. Kucharskiej podczas XXIV Lubelskich Spotkań Naukowych

Z radością informujemy, że studenci Sekcji Psychosomatyki Koła Naukowego Studentów Psychologii Instytutu Psychologii UKSW: Julia Ostęp oraz Sebastian Feledyn zaprezentowali wyniki swoich badań naukowych na ogólnopolskiej konferencji psychiatrycznej – XXIV Lubelskich Spotkaniach Naukowych w Lublinie (23–25.05.2024). Referat Pana Sebastiana Feledyna pt. Ocena wpływu nasilenia zaburzenia używania gier komputerowych na poziom bólu psychicznego, lęku, depresji oraz symptomatologii osobowości z pogranicza zajął I miejsce w sesji doniesień Studenckich Kół Naukowych. Gratulujemy studentom i opiekunowi Sekcji – prof. Katarzynie Kucharskiej.