Szkolenia dla studentów, wolontariuszy

Logotypy UE

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym, certyfikowanym szkoleniu w ramach projektu CENTRUM WIEDZY O DOSTĘPNOŚCI DO TRANSPORTU I MOBILNOŚCI OSÓB O SZCZEGÓLNYCH POTRZEBACH (POWR.03.05.00-00-CW07/20).

Celem szkolenia jest rozwój kompetencji społecznych w zakresie kontaktu z osobami o szczególnych potrzebach i zwiększenie wrażliwości na ich potrzeby tak, aby odpowiednio uwzględniać ich sytuację w projektowaniu usług psychologicznych i edukacyjnych, zgodnie z ideą projektowania uniwersalnego.

Szkolenie będzie składać się z części teoretycznej oraz praktycznej z naciskiem na rozwój umiejętności przydatnych w zawodzie psychologa.

Program szkoleniowy wpisuje się w kierunek obecnie wprowadzanych zmian zarówno w placówkach prywatnych i publicznych zatrudniających psychologów. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Data: 27.05.2023 9.00-17.45, kampus przy ul. Wóycickiego 1/3

Szkolenie trwa 10 h dydaktycznych.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy w celu uzyskania niezbędnych do udziału w szkoleniu dokumentów: j.jastrzebska@uksw.edu.pl

Informacje o projekcie: https://cwod.wim.wat.edu.pl/