UKSW

Centrum Badań nad Rozwojem i Osobowością "Personalitas"

ul. Wóycickiego 1/3
budynek 14
01-938 Warszawa
pokój 1411, 1412

Kierownik:

dr hab. Jan Cieciuch, prof. UKSW
e-mail: j.cieciuch@uksw.edu.pl
dyżur: 
on-line przez MS Teams
po uprzednim umówieniu mailowym

Adiunkci:

dr Anna Czyżkowska (z WSnR)
e-mail: a.czyzkowska@uksw.edu.pl

dr Radosław Rogoza
e-mail: r.rogoza@uksw.edu.pl

dr Ewa Topolewska-Siedzik
e-mail: e.topolewska@uksw.edu.pl

Asystenci:

dr Anna Lipska
e-mail: a.lipska@uksw.edu.pl
l

mgr Katarzyna Kwiatkowska (z WSnR)
e-mail: k.kwiatkowska@uksw.edu.pl

mgr Karolina Rymarczyk
e-mail: k.rymarczyk@uksw.edu.pl

Wiecej informacji: personalitas.pl

 

Copyright © 2020 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach