Kolejny międzynarodowy grant z Erasmus+ w naszym Instytucie

UKSW jest partnerem w projekcie Promoting social inclusion skills in a post-truth world: A gamified online platform and curriculum
W projekcie uczestniczą również Universitatea Babes Bolyai (Rumunia, koordynator projektu), Alma Mater Studiorum – Universita di Bologna (Włochy), Kauno Technologijos Universitetas (Litwa), Universite de Bordeaux (Francja) Universiteit Utrecht (Holandia) oraz organizacja z sektora pozarządowego eLearning & Software (Rumunia). Budżet wynosi 339 106 euro. Efektem współpracy będzie opracowanie i wdrożenie innowacyjnego programu nauczania w zakresie zagadnień integracji społecznej, przygotowanego w oparciu o zasady grywalizacji, dostępnego w formie modułowej platformy e-learningowej. Kierownikiem projektu na UKSW jest dr Ewa Topolewska-Siedzik.

23.09.2019